About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828

Na de aanstelling van Mark Strik (trainer Heeswijk 1) en Kamal Ettaoufiki (trainer Vrouwen 1) is ook de technische staf voor Heeswijk 2 voor komend seizoen rond. Mitchel Dijkhoff en Luuk Suiker stappen vol enthousiasme in de leegte die is ontstaan na het aangekondigde vertrek van huidig trainer Tim Broeren. Voorzitter Maarten Lucius; ‘Het vertrek van Tim is een aderlating, maar we vinden het prachtig om te zien dat ambitieuze en echte clubmannen als Luuk en Mitchel vol enthousiasme met ons 2de elftal aan de slag gaan.’

Mitchel en Luuk zijn natuurlijk geen onbekenden binnen onze vereniging. 

Hoe heeft jullie voetbalcarrière eruitgezien, tot het moment waar we nu zijn aanbeland?

Mitchel: ‘Ik ben van jongs af aan besmet met het blauwwitte virus. Ik heb alle jeugdelftallen van Heeswijk doorlopen en heb daarna de stap gemaakt naar de senioren. Bij de senioren heb ik, ondanks veel blessureleed, met veel plezier gespeeld in Heeswijk 2 en 3. Toen het voetballen niet meer ging ben ik bij Heeswijk 3 betrokken gebleven als grensrechter, leider en uiteindelijk als trainer.

Luuk: ‘Nadat ik mijn carrière in de jeugd ben gestart bij onze buren van Avesteyn, heb ik in de A’s de overstap gemaakt naar Heeswijk en daarvan heb ik nooit spijt gehad. Na een jaartje A2 werden we een jaar later met de A1 tegen alle verwachtingen in kampioen. Dat was echt prachtig. Na mijn periode bij A’s maakte ik de stap naar het derde. Daar heb ik heel veel mooie jaren gekend tot ik mijn knie brak. Die knie is eigenlijk nooit meer goed gekomen, maar ik ben wel altijd bij Heeswijk 3 betrokken gebleven. 

Hoe zijn jullie uiteindelijk het trainersvak ingerold?

Mitchel: ‘Joeri Dobbelsteen was jarenlang trainer van Heeswijk 3. Onder zijn leiding groeide het team uit tot een team met bestaansrecht. Het werd een team waar iedereen zich op zijn eigen niveau kon door ontwikkelen. Spelers stroomden door naar Heeswijk 2 of 1 en andere bleven Heeswijk 3 trouw.’

Luuk: ‘Toen Joeri stopte als trainer van Heeswijk 3, bleek het lastig een nieuwe trainer te vinden. Als spelers keken we elkaar aan en stelde de vraag; hoe nu verder? Uit noodzaak, in combinatie met loyaliteit, besloten Mitchel en ik zo’n vijf jaar geleden om zelf de leiding op ons te nemen.’ 

Mitchel: ‘De mix van jongere spelers die overkwamen uit de jeugd en de meer ervaren spelers die al in het derde speelden, was een prachtig geheel om mee te werken. Een echt team zijn en gezamenlijk plezier hebben, hebben we altijd belangrijk gevonden. Dat natuurlijk in combinatie met mooi voetbal en positieve resultaten.’

Luuk: ‘Mitchel en ik hebben in eerste instantie elkaar afgewisseld in het trainerschap, want we probeerden zelf ook nog altijd te voetballen wanneer het fysiek gezien een beetje kon. Toen dat laatste echt niet meer ging, zijn we als trainersduo verdergegaan. We hebben dit vooral gedaan op basis van onze eigen ervaringen en voetbalideeën. Vorig jaar zijn we allebei aan een trainerscursus begonnen en hebben die succesvol afgerond.’

Nu gaan jullie samen een nieuw avontuur aan. Jullie krijgen het voor het zeggen bij Heeswijk 2. Waarom besloten deze uitdaging aan te gaan?

Luuk: ‘We hebben afgelopen jaar een trainerscursus gedaan waar we met een plan aan de slag gingen met trainingen en wedstrijden. Door de krapte in de selectie van Heeswijk 3 konden we wat we leerden bij de cursus niet toepassen in de praktijk. Toen Maarten met de vraag kwam of Heeswijk 2 niets voor ons was hebben we in eerste instantie de boot wat afgehouden. We hebben de afgelopen jaren met alles en iedereen rondom Heeswijk 3 iets heel moois opgebouwd. Toch bleef de vraag van Maarten ons bezig houden.

Mitchel: ‘Na een paar goede gesprekken hebben we besloten de uitdaging vol enthousiasme aan te gaan. We kunnen onze opgedane kennis in de praktijk gaan brengen en ons door ontwikkelen in het trainersvak. Er zit veel potentie in de groep van Heeswijk 2 en iedereen heeft een blauwwit hart. We hebben echt super veel zin om aan de slag te gaan!