About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828

Voetbalvereniging Heeswijk heeft in Mark Strik een nieuwe hoofdtrainer gevonden. Strik (38) volgt Theo van Lieshout op die onlangs kenbaar maakte na dit seizoen terug te keren naar RKSV Rhode. VV Heeswijk-voorzitter Maarten Lucius is zeer content met de komst van Strik: ‘Mark past perfect in het profiel waar we als VV Heeswijk naar zochten. Hij is ambitieus, streeft sportief naar het hoogst haalbare, maar past ook qua persoon goed bij onze vereniging.’

Mark Strik is afkomstig uit Oss en was de afgelopen jaren werkzaam als hoofdtrainer bij Vesta ’19. ‘Ik kijk er naar uit om na dit seizoen bij Heeswijk aan de slag te gaan. De gesprekken waren positief, het gevoel was meteen goed en ik kijk uit naar een succesvolle en prettige samenwerking, Maar eerst maken we het seizoen bij Vesta ’19 af’.