About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828Alle stemmen zijn geteld en vol trots kunnen we melden dat we een naam hebben voor onze SJO. De komende jaren voetbalt de jeugd van Heeswijk-Dinther onder de naam SJO HaDee! Zowel RKSV Avesteyn als VV Heeswijk is ontzettend blij met de, door de leden, gekozen naam. ‘Een mooie, herkenbare naam, die weinig uitleg behoeft en die duidelijk laat blijken waar we vandaan komen. We kunnen niet wachten om gezamenlijk onder de naam SJO HaDee onze wedstrijden te gaan spelen’, aldus voorzitters Wilson Bosch en Maarten Lucius.

De afgelopen maanden kon iedereen een suggestie voor een naam insturen. Uiteindelijk kwam hier een shortlist uit voort van vijf namen, geselecteerd door de besturen van beide voetbalclubs uit Heeswijk-Dinther. Dit waren; HaDee, Rapido, HDC, Nexus en DHC. De naam HaDee bleek na een stemming veruit het populairst bij de leden van Avesteyn en Heeswijk.