About Lexicon

A feature rich and highly configurable, professional Joomla theme.

20190526 192828

De afgelopen maanden nam een flinke groep trainers van voetbalvereniging Heeswijk én RKSV Avesteyn deel aan de KNVB opleiding Juniorentrainer. De cursisten werd in deze opleiding bijgebracht hoe de trainer-coach jeugdige voetballers of jongvolwassenen met plezier beter leert voetballen. En de opleiding heeft haar vruchten afgeworpen; alle 12 cursisten zijn geslaagd!

Maikel van Schayk, Luuk Suiker, Michel van Druenen, Mitchel Dijkhoff, Rens van der Put, Sven van Lieshout, Paul van Berkel, Reinier van der Heijden, Sem Verhoeven, Martijn van Asseldonk, Martin Reimers en Frank Dobbelsteen namen acht weken lang deel aan de opleiding. Thema’s die aan bod kwamen waren onder meer; de rollen en taken van een trainer-coach, het geven van trainingen aan en coachen van wedstrijden van Onder 13 t/m Onder 19 spelers en het begeleiden van spelers. De opleiding stond onder leiding van Jord Roos.

VV Heeswijk en RKSV Avesteyn feliciteren de cursisten met hun behaalde diploma.