logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

PupilDiemDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen WSC 1. Diem Snelders is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Diem Snelders en ben 9 jaar. Ik speel in de F2 als middenvelder.

Ik ben een echte linkspoot en oefen vaak met rechts maar het gaat moeilijk. Ook zit ik op ´t Mozaïek bij de juffen Femke en Dieuwke en Gym vind ik super mooi. Ik vind Heeswijk de allerbeste club en Messi de beste voetballer. Wij zijn een echte voetbalfamilie want ons pap en ons mam en mijn broer en zus voetballen allemaal bij vv Heeswijk. En onze opa Jan heeft hier alles gemetseld met de verbouwing. Graag lust ik frietjes van de Mac met een loempia. Ook speel ik graag Fort Nite. Wat ik ook heel graag wil, is drie punten vandaag op de Balledonk. Ik wens ze daar heel veel succes mee. Groetjes Diem.”

facebook