logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

PupilCasperDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen BVV 1. Casper van Geffen is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Casper en ben 8 jaar en speel in de mooie F2. Ik speel vaak middenveld en kan goed met rechts.

Ook kunnen we nog kampioen worden en dan gaan onze leiders Linda en Wim onder douche. Ik zit op de bolderik in groep 5 bij juf Peet en rekenen vind ik heel fijn. Ik vind Ajax de allerbeste en Messi de beste voetballer. Ik lust graag een friet met curry en een frikadel speciaal en een glaasje cassis. Graag speel ik op de Xbox het spel FortNite en in de winter met ons pap skiën vind ik heel gaaf. Gaaf vind ik het ook als de drie punten in Heeswijk blijven. Ik wens ze vanmiddag heel veel succes. Groetjes Casper.”