logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

PupilQuinten2Deze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Erp 1. Quinten van Zutphen is Pupil van de week en stelt zich vast voor: "Ik ben dus Quinten en speel in de mooie F1 met super trainers en meestal verdedig ik.

Ik ben 8 jaar en zit, net als veel andere pupillen, op 't Moza├»ek in groep 5 bij de lieve juffen Dieuwke en Femke. Mijn favoriete vakken zijn rekenen en lezen en ben daar al een jaar mee vooruit. Real Madrid en Ronaldo zijn bij mij de allerbeste. Een grote friet met veel mayo en nog een frikadel speciaal en een glaasje fanta, daar kan ik echt van genieten. Daarna op de bank met de Playstation het spel Fortnite. Ook speel ik graag een potje darts. Ik hoop dat ik vanmiddag ook kan genieten van een mooie pot voetbal met een driepunter voor ons natuurlijk. Ik wens ze hierbij heel veel succes! Groetjes Quinten."

facebook