logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Pupil TijlDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen EVVC 1. Tijl Verhoeven is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Tijl Verhoeven en ben 8 jaar en ik speel in de supermooie F2 met hele fijne leiders. Ik ben meestal de keeper of ik verdedig op rechts. Ik zit op de Bolderik in groep 5 bij de lieve juf Peet.

Ja, ik vind Ajax de beste club van de wereld en ik heb er verstand van. Ronaldo vind ik de allerbeste voetballer. Mijn moeder maakt de allerlekkerste wortelenstamp met een een rookworst erin en dat is voor mij smullen. Buiten het voetbal doe ik graag hutten bouwen en met ons pap mountainbiken. En op de iPad het spel Dragon spelen vind ik heel leuk. Hopelijk word Paaszondag ook smullen voor de Blauw-Witters, dan zou Pasen voor mij helemaal top zijn! Groetjes Tijl.”

facebook