logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

Pupil HugoDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen SSS'18 1. Hugo Dobbelsteen is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben dus Hugo Dobbelsteen, ben 8 jaar en speel in de mooie en leuke F2. Ik ben rechterverdediger maar kan op het middenveld ook goed uit de voeten.

Net als mijn meeste voorgangers zit ik ook op de beroemde school met de beroemde juffen Chrissy en Kim in groep 5. Gym vind ik heel mooi en doe altijd fanatiek mee. Ja Mari, PSV is toch de beste club van Nederland en ome Frank vind ik nog steeds heel goed en hopelijk is hij er vandaag ook bij. Poffertjes lust ik heel graag en mamma bakt die dan ook vaak, glaasje ranja erbij en smullen maar. Daarna op de bank met de Playtation een spelletje Carss spelen. Tennis doe ik ook graag. Voor vanmiddag hoop ik samen met de vele supporters dat we ook kunnen smullen van een mooie wedstrijd met graag drie punten voor de Blauw-Witters. Ik wens ze hierbij heel veel succes. Hugo.”

facebook