logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

PupilSemDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Prinses Irene 1. Sem van de Westelaken is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben Sem en komende dinsdag word ik 8 jaar. Ik ben de keeper van de super mooie F1 en we doen het zeer goed. Ook ik zit op ‘t Mozaïek in groep 5 bij de zeer bekende lieve juffen. Ik vind gym een van de leukste lessen en doe altijd fanatiek mee.

Ik vind PSV de allerbeste club en Neymar ‘s werelds beste speler. Mijn lievelingseten is spareribes met een pakje Capri-Sun. Ik doe ook graag stunten met stoelsteppen en capriolen uithalen met mijn Mini Rocker. Voor vandaag hoop ik dat onze Blauw Witters ook stunten met een overwinning en wens ze daarbij heel veel succes! Groetjes, Sem.”

facebook