logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

PupilMeesDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Venhorst 1. Mees van de Wiel is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben 8 jaar en voetbal in de F2. Het meest speel ik rechtsachter, maar kan ook links. We hebben een leuk team met fijne leiders, maar we winnen nog te weinig.

Ik zit op het mooie Mozaïek met de bekende juffen Kim en Crissy en tekenles vind ik een mooi vak . Ik lust graag een frietje met een frikadel met veel curry en satésaus. Ook zit graag op mijn kamer met de grote legodoos om onderzeeërs te bouwen. PSV is de beste club en Jeroen Zoet de beste keeper. Voor vandaag hoop ik dat onze Blauw Witters eens veel doelpunten gaan scoren met een mooie overwinning. Heel veel succes daarmee! Groetjes Mees.”

facebook