logo vvheeswijk

  • sotk
  • tribune2018
  • vvh1 en tribune
  • vr1kampioen
  • jubilarissen 2018
  • 03
  • HeaderKantine

 

logo-dijkhoff

PupilTijnDeze zondag speelt Heeswijk 1 thuis tegen Margriet 1. Tijn van Hasselt is Pupil van de week en stelt zich vast voor: “Ik ben 8 jaar en kom uit een echte blauwwit familie. Mijn broers spelen er en ons pap traint er en heeft vroeger ook nog in het eerste gevoetbald.

Ik speel in de F2 en meestal linksachter, maar met rechts ben ik ook goed. Ik zit ook op ‘t Mozaïek in groep 5 bij de juffen Dieuwke en Femke. Juventus vind ik de beste club en Ronaldo en Messi de beste voetballers. Graag eet ik een frietje met een frikadel. Mijn andere hobby is fietscrossen, thuis op onze crossbaan die onze pap heeft aangelegd. Daarna op de bank met mijn broers het FIFA spel spelen. Voor vanmiddag wens ik onze jongens heel veel succes en een overwinning toe. Groetjes Tijn.”

facebook